Бути розумним круто — 97 учнів освітніх закладів міста отримали премії для обдарованої молоді
«Упродовж 2 –х місяців, під наглядом викладача, я виготовляв ракету для конкурсу «Мирний космос». Мені довелося пройти кілька відбірних турів, щоб потрапити на конкурс» — поділився емоціями Іван Сухін, учень ліцею №24.
«Під час конкурсу «Математичний занзібар», у якому я брала участь, пролунала повітряна і нам довелося перейти у бомбосховище, але це не завадило нам у вирішенні завдань, наша команда посіла 2-ге місце» — Анастасія Литвинчук, учениця ліцею №25.
«Вчитися і розвиватися потрібно постійно. Головне — не опускати руки після невдалих спроб» — наголосила Марина Войтович, учениця Наукового ліцею Житомирської політехніки.
«Кожен має знайти для себе свою особисту мотивацію, адже ставати розумнішою і розвиватися круто. Грошова премія стала приємним бонусом, отже знання дають змогу заробляти» — зауважила Дарина Павлюк, учениця Наукового ліцею Житомирської політехніки.
Сьогодні у департаменті освіти нагороджували учнів та вихованців освітніх закладів Житомира за перемоги у конкурсах та турнірах. Обдарована молодь громади виборола призові місця на Всеукраїнських інтелектуальних конкурсах «Мирний космос» та «Математичний занзібар», на обласних етапах Всеукраїнських турнірів юних раціоналізаторів та винахідників, хіміків, з інформаційних технологій, за створення власних мультимедійних краєзнавчих проєктів «Врятувати від забуття», «Мандруй рідним краєм», дослідницьких робіт з історії «Моя Батьківщина Україна».

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *