Даруй життя замість квітів

Мабуть немає такої людини в місті, яка б не чула про благодійну акцію “Даруй життя замість квітів”, яку проводить житомирський благодійний фонд “Разом до життя”. Сенс акції простий: замість купівлі квітів для вчителя на свято Першого дзвоника, було запропоновано батькам школярів витратити цю суму грошей для лікування школяра Миколи Сизухіна, який є учнем житомирського ліцею № 24, хворіє апластичною анемією та готується до трансплантації кісткового мозку за кордоном. Мета: зібрати 5000 у.о., це сума приблизного розрахунку витрат сімї на півроку проживання в Білорусії.

Учні, батьки та вчителі ліцею № 25 стали активними учасникамми даної акції та зібрали суму у розмірі 14 тис. грн. Дякуємо всім небайдужим!