День знань

Останні літні теплі дні… Яскраві промені сонячного світла барвистої осені ласкавими зайчиками відбиваються на обличчях маленьких ліцеїстів – першокласників, які із захопленням, в очікуванні чогось нового та цікавого крокують перший раз у перший клас…. Саме сьогодні, 2 вересня 2019 року у ліцеї № 25 м. Житомира відбулось свято “Першого дзвоника“, яке цьогоріч було незвичайним – повним чудес, наукових експериментів та захоплюючих емоцій. Так, учні 2 – 10 класів мали змогу взяти участь у ярмарці “Весела наука”, що проходила на території спортивного майданчика ліцею. Усі охочі також могли долучитись до роботи предметних локацій:

– фізичний експериментаріум;

– хімічний майстер – клас;

– біологічна лабораторія;

– історичний лабіринт;

– музичний калейдоскоп;

– цікава робототехніка;

– творчі майстер – класи та бігато іншого.

Кожен ліцеїст мав змогу отримати перші 12 балів у новому навчальному році з будь-якого предмету, правильно виконавши завдання.

Для учнів 1 та 11 класів у внутрішньому дворі ліцею відбувся святковий танцювальний флешмоб “Родина. Ліцей. Україна”.

Відбулася зустріч з учнями, батьки яких є учасниками АТО. До зустрічі долучилися начальник ювенальної превенції Пулін О.Й. та інспектор Прут Т.Г.

А також до учнів 11 класу на Перший урок “Україна єдина” у гості завітав випускник ліцею, учасник подій під Іловайськом Опанасюк Юрій.

Ну що ж, дорогі учні, у добру путь до вершин знань!