Досягнення художньо – естетичного напрямку за 2018 – 2019 н.р.

Управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації нагороджує Дипломами за І місце учениць ліцею  Мажугу Анну (9 – Б клас) та Степанчук Олександру (10 – В клас) в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу – огляду за програмою Українського фонду культури “Нові імена” – номінація “поезія, художнє читання” (керівник Рудак М.А).
Заочна міська виставка- конкурс “Космічні фантазії”:
– Цимбалюк Олександра (3 – А) – малюнок “Галактика фантазій” (керівник Янушевич О.М.);
– Дякевич Софія (3 – А) – малюнок “Чарівний космос” (керівник Янушевич О.М.);
– Мироношенко Софія (3 – А) – малюнок “Галактичні дива” (керівник Янушевич О.М.);
– Рудніцька Віталіна, Морозова Маргарита (5 – А) – графіка “Чарівний сатурн” (керівник Милашевська Т.М.);
– Кравчук Ніка (6 – А) – графіка “Космічний калейдоскоп” (керівник Милашевська Т.М.);
– Бондар Анна (6 – А) – графіка “Подорож у космос” (керівник Милашевська Т.М.);
– Ігнатчук Поліна (6 – Б)- графіка “Космічні жителі” (керівник Милашевська Т.М.);
– Музика Владислав (6 – Б) – графіка “Мій космос” (керівник Милашевська Т.М.);
– Кучейник Діана (6 – Б)  – графіка “Космічна експедиція” (керівник Милашевська Т.М.);
– Розмаїта Вікторія (7 – А) – графіка “Космічні пригоди” (керівник Милашевська Т.М.);
– Чухалова Каріна, Сухомлин Вероніка(7 – А) – графіка “Космічна експедиція” (керівник Милашевська Т.М.) ;
– Мажуга Анна (9 – Б) – вишивка “Космічні сни” (керівник Милашевська Т.М.);
– Ревенко Ірина (11 – А) – ліплення “Космічна зустріч” (керівник Милашевська Т.М.).
Обласний етап виставки- конкурсу “Космічні фантазії”:
– Ігнатчук Поліна (6 – Б)- графіка “Космічні жителі” (керівник Милашевська Т.М.)  – ІІІ МІСЦЕ
 
  Загальноміський учнівський конкурс художнього перекладу:
– Грамота департаменту освіти у номінації: “Кращий художній переклад твору (7 клас) – Жуковська Анатасія (вч. Юзькевич О.Ю.);
– Грамота департаменту освіти у номінації: “Кращий художній переклад твору (8 клас) – Кошубська Дар”я (вч. Крючкова В.І);
– Грамота департаменту освіти у номінації: “Кращий художній переклад твору (10 клас) – Чернова Іванна (вч. Крючкова В.І.)
Міська виставка – конкурс творчих робіт “Зимова казка”:
– Диплом департаменту освіти Житомирської міської ради у номінації “Новорічні ялинки” за І місце Кравчук Ніна, учениця 6 класу (керівник Милашевська Т.М)
Міська виставка юннатівської творчості “Український сувенір”:
– Бондар Анна (6 – А) – поробка “Сорока – білобока” (керівник Милашевська Т.М) ;
– Волинець Яна (9 – А) – малюнок “Сімя” (керівник Милашевська Т.М);
– Жуковська Анастасія (7 -А) – малюнок “Бережіть тварин” (керівник Милашевська Т.М).
Обласний етап Всеукраїнського конкусу “Український сувенір”:
– Диплом управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації- Бондар Анна, уч. 6 – А класу (керівник Милашевська Т.М).
Міський заочний конкурс юних фотоаматорів “Моя Україна”:
Молодша група:
– Рижкіна Анастасія (2 – В) – номінація “Пейзаж” (керівник Цибуля О.В);
– Чайковська Надія (2 – Г) – номінація “Натюрморт”(Ставська Н.Г);
– Тер – Тумасова Рената Артурівна (4 – Б) – номінація “Жанрове фото” (Лісневська ОС.);
– Гавриченко Вікторія (5 – Г) – номінація “Портрет” (Бережанська І.М.).
Старша група:
– Крошко Андрій (11 – Б) – номінація “Портрет” (керівник Миронова О.Д.);
– Федченков Іван (11 – Б) – номінація “Пейзаж” (кеірвник МироноваО.Д.);
– Шаран Євген (7 – В) – номінація “Експериментальне фото” (керівник Саган І.Ю.)
– Шимко Андрій (8 – Б)- номінація “Жанрове фото” (керівник Саган І.Ю.)
Обласний етап заочного конкурсу юних фотоаматорів “Моя Україна”:
– Гавриченко Вікторія (5 – Г) – номінація “Портрет” (Бережанська І.М.) – ІІІ місце;
– Рижкіна Анастасія (2 – В) – номінація “Пейзаж” (керівник Цибуля О.В) – ІІІ місце;
– Чайковська Надія (2 – Г) – номінація “Натюрморт”(Ставська Н.Г) – І місце
Обласний етап Всеукраїнської акції “Годівничка”:
– Колектив 3 – А класу – фотоколаж (керівник Янушевич О.М.);
– Рижкіна Анастасія (2 – В) – фото (керівник Цибуля О.В);
– Данилюк Христина, Норина Софія, Трибель Поліна (2 – Б) – малюнки (керівник Рудківська К.А);
– Немировська Т.С. – вчитель початкових класів, класовод 4 – Г класу – розробка авторського уроку;
– Ставська Н.Г. – вчитель початкових класів, класовод 2 – Г класу- проект “підгодівля зимуючих птахів”;
– Панченко Ніна (2 – А) – родинний проект виготовлення годівнички (керівник Колесник Т.І.)
Міські змагання “Тато, мама, я – спортивна сім”я”:
– Грамота управління у справах сімї, молоді та спорту Житомирської міської ради за ІІ місце сімї Войтенко Максима, учня 2- В класу (керівник Цибуля О.В,)
ХІІ конкурс дитячого малюнку “Кожному мила своя сторона – 2019“:
– Жуковська Анастасія, уч. 7 – А кл. (керівник Милашевська Т.М.)
Міський етап Всеукраїнського конкурсу художньої та декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику:
– Баранов Павло (4- А) – ліплення (керівник Гуменюк А.В);
– Гавриченко Вікторія (5 – Г) – ліплення (керівник Бережанська І.М);
– Лебідь Софія (2 -В)- паперопластика (керівник Цибуля О,В);
– Алексєєнко Катерина (2 – В) – ліплення (керівник Цибуля О,В);
– Рижкіна Анастасія (2 – В) – вітраж (керівник Цибуля О,В);
– Аржанов Єгор (1 -В) – малюнок (керівник Лісовська Г.А);
– Скорбач Назар (6 – В) – колаж (керівник Милашевська Т.М.);
– Бублик Кирило (6 – Б) – малюнок  (керівник Милашевська Т.М.);
– Яхимович Юлія (6 – Г) – малюнок  (керівник Милашевська Т.М.);
– Лисадчук Софія (8 – Б) – малюнок  (керівник Милашевська Т.М.);
– Молокова Яна (8 – В) – малюнок  (керівник Милашевська Т.М.);
– Січкар Дарина (7 – В) – малюнок  (керівник Милашевська Т.М.);
– Павловська Лілія (5 – Б) – малюнок  (керівник Милашевська Т.М.).
– Вовк Олескандр (3 – А) – розкладка (керівник янушевич О.М).
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу художньої та декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику:
– Баранов Павло (4- А) – ліплення (керівник Гуменюк А.В) – І місце у номінації “Декоративно – прикладна творчість” (молодша вікова категорія 6 – 10 років);
– Алексєєнко Катерина (2 – В) – ліплення (керівник Цибуля О,В) – ІІІ місце у номінації “Декоративно – прикладна творчість” (молодша вікова категорія 6 – 10 років);
– Вовк Олескандр (3 – А) – розкладка (керівник Янушевич О.М) – ІІІ місце у номінації “Декоративно – прикладна творчість” (молодша вікова категорія 6 – 10 років);
– Гавриченко Вікторія (5 – Г) – ліплення (керівник Бережанська І.М) – І місце  у номінації “Декоративно – прикладна творчість” (середня вікова категорія 11 – 14 років).
Обласний етап Всеукраїнського фестивалю “В обєктиві натураліста – 2019;
– Ващенко Анастасія (10 – А) – слайд – фільм (керівник Кравець Н.М);
– Радкевич Віталій (10 – А) – відеоролик (керівник Кравець Н.М);
– Штільгойз Олександр (9 – Б) – слайд – фільм (керівник Мантик О.В);
– Чайковська Надія (2 – Г) – фото (керівник Ставська Н.Г.)
Міський етап ІІ Всеукраїнського мистецького конкурсу “Податкова абетка” (1- 4 класи) та “Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи” (5 – 9 класи):
– Рижкіна Анастасія (2 – В) – Вітраж (керівник Цибуля О.В);
– Рижкіна Анастасія (2 -В) – Ліплення (керівник Цибуля О.В);
– Войтенко Максим (2 – В) – Паперопластика (керівник Цибуля О.В);
– Ревенко Анна (5 – Г) – ліплення (керівник Милашевська Т.М);
– Мажуга Анна (9 – Б) – Колаж (керівник Милашевська Т.М).
Обласний етап ІІ Всеукраїнського мистецького конкурсу “Податкова абетка” (1- 4 класи) та “Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи” (5 – 9 класи):
 – Рижкіна Анастасія (2 – В) – Вітраж (керівник Цибуля О.В);
– Мажуга Анна (9 – Б) – Колаж (керівник Милашевська Т.М).
ХІІ Всеукраїнський конкурс еколого – валеологічного спрямування “Ось мій рідний край, ось моя земля”:
– Липчук Андрій (6 – В) – малюнок (керівник Милашевська Т.М).
V тур міського етапу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри “Джура”:
– Змагання з надання першої долікарської допомоги з елементами рятувальних робіт – І місце.
Міський конкурс з технічної творчості “Юний конструктор”:
– Артюх Іван, уч. 4- Б класу (керівник Лісневська О.С.) – диплом Департаменту Житомирської міської ради ІІ ступеня;
– Командне місце ліцею – ІІІ
Міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей”:
– Шумило Ельвіра, уч. 7 – Б класу (керівник Милашевська Т.М).
– Колодницька Олена, уч. 7 – В класу (керівник Милашевська Т.М).
– Созонюк Марія, уч. 5 – В класу (керівник Милашевська Т.М).
– Сахацька Діана, уч. 6 – Г класу (керівник Милашевська Т.М).
– Радько Валерія, уч. 6 – Г класу (керівник Милашевська Т.М).
– Яхимович Юлія, уч. 6 -Г класу (керівник Милашевська Т.М).
– Кухарська Марія, уч. 7 – Б класу (керівник Милашевська Т.М).
– Янчевська Вікторія 7 – Г клас (керівник Милашевська Т.М).
– Терещук Олександр, уч. 3 – А класу (керівник Янушевич О.М)
– Войтенко Максим, уч. 2 – В класу (керівник Цибуля О.В)
– Дякевич Соня, уч. 3 – А класу (керівник Янушеввич О.М)
– Данилюк Христина, уч. 2 – Б класу (керівник Рудківська К.А);
– Березовий Роман, уч. 2 -Б класу (керівник Рудківська К.А);
– Боднарук Кирило, уч. 2 – Б класу (керівник Рудківська К.А);
– Рижкіна Анастасія, уч. 2 – В класу, (керівник Цибуля О.В)
– Козачук Анна, уч. 2 – В класу (керівник Цибуля О.В)
– Норина Софія, уч. 2 – Б класу (керівник Рудківська К.А);
– Лебідь Софія, уч. 2 – В класу (керівник Цибуля О.В)
– Добровольська Катерина, уч. 3 – Б класу (керівник Шидловська Н.В)
– Петрівський Артем, уч 2-Г класу (керівник Ставська Н.Г)
– Аржанов Єгор, уч. 1 – В класу (керівник Лісовська Г.А)
– Мошковська Дарина, уч. 3 – А класу (керівник Янушевич О.С)
– Демчик Яна, уч. 2 – Г класу (керівник Ставська Н.Г)
– Чайковська Надія, уч. 2 – Г класу (керівник Ставська Н.Г)
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей”:
– Демчик Яна, уч. 2 – Г класу (керівник Ставська Н.Г)
error: Content is protected !!