Шановні батьки!

Незабаром малиновий передзвін останнього шкільного дзвінка сповістить нам про закінчення, для когось чергового навчального року, а для когось – завершення навчання на певному освітньому рівні. І,  на жаль, знову доводиться чути пропозиції або незадоволення  щодо необхідності збору коштів на подарунки вчителям та ліцею, проведення державної підсумкової атестації в знак подяки.

Адміністрація ліцею №25 категорично забороняє збір будь-яких коштів на вищезазначені заходи.

Завершення  певного етапу навчання – подія досить визначна як для дітей, їх батьків, так і для вчителів, тому відповідні працівники ліцею зроблять усе можливе для її організації та проведення в межах свого робочого часу та за оплату, що гарантована чинним законодавством.

Найвищою подякою за вчительську працю буде вдале проходження ДПА та ЗНО кожним випускником ліцею та досягнення ними життєвого успіху.

Давайте разом припинимо зародження корупційних діянь зі шкільної парти, цим самим підвищуючи рівень поваги та довіри до шкільного вчителя.

А для всіх бажаючих надати добровільну благодійну допомогу ліцею є зручний, цивілізований, законодавчо передбачений шлях через відкриті благодійні рахунки.

Тож через довірливі стосунки, прозорість і відкритість будуємо Нову Українську школу  та утверджуємо європейські цінності.

З повагою та сподіванням на розуміння

адміністрація ліцею №25 м. Житомира