Всеукраїнське змагання з безпеки дорожнього руху

Цього року наш ліцей став активним учасником змагань Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine. Це всеукраїнське змагання з безпеки дорожнього руху для дитячо-молодіжних команд – активістів з усієї України. До складу команди входять учні ліцею, учителі та батьки, які успішно пройшли перші два етапи змагань. Наразі команда ліцею виконує завдання третього етапу.

4 листопада 2019 року відбулась зустріч із капітаном поліції, викладачем циклу спеціальних дисциплін Державної установи “Житомирський державний навчальний центр підготовки поліцейських” Рудюк Наталією Леонідівною, яка провела заняття з учнями 9-Б класу “Усвідомлення дітьми небезпеки порушення правил дорожнього руху в контексті психології та фізіології”.
5 листопада 2019 року учні 9 – Г класу відвідали державну установу “Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських,, де на заняттях (лекції та практичні занняття) їм продемонстрували, як правильно і в найкоротші терміни надати першу невідкладну допомогу тим, хто потрапив у дорожньотранспортну пригоду, та як не нашкодити і стабілізувати стан людини до приїзду “швидкої”.
Учні 5-8 класів мали змогу пройти практичне заняття з надавання першої невідкладної допомоги постраждалим у дорожньо-транспортних аваріях.
Вчителі та батьки учнів ліцею переглянули відео-уроки на платформі FRoSH, обговорили питання щодо безпеки дітей та дотримання правил дорожнього руху.
Інспектори відділу зв’язків з громадскістю управління патрульної поліції в Житомирській області старший лейтенант поліції Йосипчук М.Д. та сержант поліції Кривенко Т.Ю. провели заняття у 7 класі на тему:”Безпечна поведінка на дорозі”