Змога вступити в найкращі школи-пансіони та університети світу

Мене звати Олександр Штільгойз. Я випускник ліцею №25 міста Житомира, фіналіст та волонтер програми «Ukraine Global Scholars» (UGS).  Ukraine Global Scholars — це організація, що безкоштовно допомагає талановитим дітям з незаможних родин отримати стипендії в найкращих навчальних закладах світу. З 2015 року 214 фіналістів програми вступили до найкращих шкіл-пансіонів і університетів США та світу й отримали стипендії загальною вартістю в понад 50 мільйонів доларів, що повністю покривають вартість навчання та проживання. Основна місія UGS — розвиток України, оскільки всі учасники програми зобов’язуються повернутися в Україну після здобуття вищої освіти за кордоном і зробити внесок в економіку країни. Завдяки UGS я отримав повну стипендію на навчання в одному з найкращих коледжів США –  Lafayette College.   Я хочу, щоб якомога більше однолітків з моєї області дізналися про можливості, які надає UGS, особливо зараз, під час війни.

Ми в UGS віримо, що розумні освічені лідери – рушійна сила України, що відбудовуватиме країну після нашої перемоги.  Ваша школа має багато талановитих учнів, які володіють англійською та мають усі шанси успішно пройти відбір до UGS. Щорічно до UGS надходить 500+ заявок з різних областей України від учнів 8-11 класів  — переможців олімпіад, талановитих танцюристів, співаків, спортсменів, громадських активістів та підлітків з іншими захопленнями, небайдужих до власного майбутнього та майбутнього України.

4 березня о 18:00 ми проведемо інформаційну онлайн-сесію для зацікавлених учнів та учениць з Житомирської області, де я розповім про свій досвід участі в програмі.

Зареєструватись можна за посиланням: https://bit.ly/ugszhytomyr. Щоб дізнатися більше про UGS, ви можете відвідати наш сайт: https://www.ugs.foundation/ua та прочитати статтю про нас на Forbes.ua або сюжет у ТСН на YouTube.

Умови відбору на сайті https://www.ugs.foundation/ua та поспішай подати заявку до 31 березня! Опис програми: https://telegra.ph/Ukraine-Global-Scholars-ogoloshuye-nab%D1%96r-02-19  Плакат А4: https://drive.google.com/file/d/1btbZOeD-C4QpoB4gYQopzdsg5jXqTdnV/view?usp=share_link

Реєстрація на інфосесію від Ukraine Global Scholars
Дізнайтеся більше про вашу можливість навчатися в найкращих закладах США та світу повністю безкоштовно! Наш сайт: https://www.ugs.foundation/ua

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *